Легендарний фестиваль дитячої журналістики у Києві пройде онлайн

Легендарний фестиваль дитячої журналістики у Києві пройде онлайн

Цього року XVІІI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» пройде в режимі онлайн напередодні 30-річчя ювілею інформаційно–творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва.

Фестиваль триватиме з 15 по 17 травня. Вітатимуть юних журналістів, фотографів, блогерів, телевізійників, майстрів мікрофону й телекамери. Цьогорічна тема – «2020: Моя країна в смартфоні».

У конкурсі візьмуть участь майже 300 учасників із 7 країн світу, які подавали свої роботи у 10 номінаціях.

У програмі ретроспектива з фотопрезентацій, телефільмів, відеороликів - «Прес-весна на Дніпрових схилах: повноліття» та віртуальна екскурсія «Київ - європейська столиця».

Також влаштують «творчі вітальні від професіоналів»: знані українські журналісти та блогери поділяться медіалайфхаками, влаштують майстер-класи та вебінари. Розкажуть, як не розповсюджувати фейки і створювати якісний контент та багато іншого.

-Також працюватиме ОНЛАЙН-РЕДАКЦІЯ «ІнфоМанія». Ви можете надсилати свої матеріали на теми, присвячені 30-річчю ІТА ЮН-ПРЕС; розкривати ваші враження від нового формату цьогорічного фестивалю; згадувати цікаві моменти минулих років під час перебування на фестивалі, участі в конкурсі тощо, - зазначають організатори фестивалю.

Організаторами та співорганізаторами фестивалю є Департамент освіти і науки КМДА, Київський Палац дітей та юнацтва, Національна спілка журналістів України, Академія Української преси, Державний комітет телебачення та радіомовлення та інші.