Українську кінопремію вручать в прямому ефірі

Українську кінопремію вручать в прямому ефірі

Сьогодні відбудеться церемонія Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. Вперше церемонія пройде у форматі онлайн-шоу.

Четвертий рік поспіль Українська кіноакадемія відзначає найкращих в українській кіноіндустрії. “Золоту Дзиґу” у цьому році вручатимуть у 22-х номінаціях, серед яких і 2 нові.

Найбільше номінацій на Четверту кінопремію отримала драма “Додому” — фільм претендує на нагороду в 11 категоріях. У комедії “Мої думки тихі” — 9 номінацій, у “Гуцулки Ксені” — 9, “Вулкан” — 8, “Захар Беркут” — 7.

Урочисту церемонію вручення нагород Кінопремії “Золота Дзиґа” проведуть акторка, телеведуча Дар’я Трегубова та коментатор і телеведучий Тімур Мірошниченко.

Музичним гостем церемонії нагородження стане DZIDZIO. Нагадаємо, що минулого року романтична комедія від DZIDZIOFILM під назвою “DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ” була заявлена одразу в декількох номінаціях. Режисером стрічки виступив сам Михайло Хома разом зі своїм колегою Тарасом Дронем. Комедія стала лауреатом двох "Золотих Дзиґ" – “Призу глядацьких симпатій” та "Найкращий звук» (Сергій Степанський).

У прямому ефірі онлайн-церемонії виступить і Святослав Вакарчук - він  виконає акустичну версію пісні "Перевал" гурту "Океан Ельзи", яка стала саундтреком до фільму “Захар Беркут” і є номінантом премії в номінації “Найкраща пісня”

- Три роки тому я мав честь вручати “Золоту Дзиґу" Аллі Загайкевич за перемогу в номінації "Найкращий композитор” за роботу у фільмі "Жива ватра", - згадує Святослав Вакарчук. - Минуло небагато часу, а українське кіно показало чудові результати і це лише початок. Все більше вітчизняних фільмів, які стають лідерами кінопрокату. Все більше української музики щороку чуємо у вітчизняних стрічках. І нехай цей рік стане випробуванням для кіно- та музичної індустрій, як і для усього світу загалом, віримо, що ця складна ситуація надасть можливість відчути справжнє, неповторне і те надважливе, що є у живому спілкуванні, щирій взаємодії між людьми. А поки користуємось сучасними технологіями, аби дотримуватись важливих правил дистанціювання і в той час залишатись поруч.

Подивитися церемонію вручення нагород Четвертої Національної кінопремії можна буде 3 травня о 19:00 в форматі онлайн-шоу за посиланням. Трансляція також буде доступна на сайті Української Кіноакадемії та на онлайн-ресурсі DzygaMDB.