Столичні ресторатори влаштували вечерю просто неба на Банковій

Столичні ресторатори влаштували вечерю просто неба на Банковій

Київські ресторатори влаштували перформанс просто неба на вулиці Банковій. Вони встановили столики під будівлею Офісу президента на знак протесту проти заборони роботи літніх терас через карантин.

Про це повідомляють користувачі Facebook.   

- Хочу публічно підтримати мирну неполітичну акцію в підтримку ресторанної галузі. Відкриття літніх терас дасть можливість забезпечити близько 200 тисяч робочих місць. Сьогодні це можливо зробити з дотриманням усіх відповідних норм, - написав заступник гендиректора аеропорту «Бориспіль» з комерційної діяльності Георгій Зубко на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши фото з акції.

Пригощав піцою та напоями співвласник мережі ресторанів «Tarantino family» Дмитро Федотенков. Напередодні акції він розповів, що захід відбуватиметься з дотриманням всіх протиепідемічних вимог, зокрема, столики встановлені на відстані більше півтора метра. 

- Офіціанти, вони ж кур'єри - в масках і рукавичках, у гостей аналогічний дрес-код. У кого масок немає - видамо на вході. Руки змажемо антисептиком. За столиком не більше двох чоловік. Всі столи вже забронювали… Хочу підкреслити, що в Європі, а точніше в Черкасах, вже працюють літні тераси і ніхто не порушує кримінальних справ… Сподіваюся, незабаром та ж історія трапиться і у нас, – розповів Дмитро Федотенков.

Волонтерка Оксана Лазебник (відома у сомережах як Ксюша Київська) також скуштувала піцу під Офісом Президента. Відповідне відео вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.