Для українців запустили курс про психологічне здоров'я

Для українців запустили курс про психологічне здоров'я

На Prometheus стартував безкоштовний онлайн-курс дитячого і сімейного психолога, президента Асоціації дитячих аналітичних психологів Катерини Гольцберг «5 кроків до ментального здоров'я під час пандемії».

Вперше в історії людства ми зіткнулись з ситуацією карантину по всьому світу. Ми всі опинились в умовах шаленого стресу, з яким ще нікому й ніколи не доводилось стикатись. Ми не завжди розуміємо, що відбувається з нами, та не розуміємо, що відбувається з іншими. Ми відчуваємо то страх, то захоплення, то спокійну безтурботність, то неймовірний жах, а іноді нам просто все одно. Ми не розуміємо, чому одна реакція змінюється на іншу та що з цим робити. В межах цього курсу поговорять про тривожність, про депресію та про стадії прийняття неминучих ситуацій у нашому житті.

Цей курс:

- допоможе вам розібратись та зрозуміти власний психологічний стан;
- пояснить, чим викликані ваші реакції;
надасть прості та зрозумілі поради й лайфхаки для підтримки самих себе та розповість, як підтримати рідних;
- висвітлить, як зробити побут в умовах самоізоляції зручним та вийти з карантину міцною родиною;
- допоможе визначити правила поведінки з близькими та разом розбиратися, як домовитись з дітьми, що важливо, а на що можна поки не звертати увагу;
- допоможе навчитись бути гнучкими у наших рішеннях, стосунках та плануванні в умовах економічної кризи.

Викладач - Катерина Гольцберг. Дитячий і сімейний психолог, президент Асоціації дитячих аналітичних психологів, психолог Центру освіти «Оптіма», психолог медичної мережі «Добробут». Експерт-консультант і автор газети «Дзеркало Тижня», телеканалів «1+1», «Інтер», «Україна», «TVi», «Радіо НВ».

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ