У Києві заклади освіти готують до виходу з карантину

У Києві заклади освіти готують до виходу з карантину

У Києві підготували план виходу з карантину закладам освіти.

Про це  повідомила пресслужба КМДА.

Якщо карантин завершиться за планом, заклади освіти Києва готові до прийому учнів та педагогів. Більшість закладів освіти вже придбали дезінфікуючі, антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту. Адже треба  гарантувати безпечне та системне відновлення освітнього процесу. Нині на придбання миючих і дезінфікуючих засобів бюджетом столиці вже виділено 24,5 млн грн.

-Департамент освіти і науки напрацював відповідний «Регламент», що допоможе максимально уникати ризиків поширення вірусу, в тому числі і в новому навчальному році, – розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. 

-Натепер заклади освіти Києва активно готуються до нового 2020-2021 навчального року. У районах триває закупівля меблів, обладнання для їдалень та харчоблоків, техніки для STEM-освіти, дидактичних матеріалів. Така підготовка є традиційною для цього періоду і наше завдання створити в садочках та школах максимально комфортні умови для наших з вами дітей, – зазначив Валентин Мондриївський.

Валентин Мондриївський також повідомив, що на підготовку до 2020-2021 навчального року місто виділило майже 4 мільярди гривень. Ця сума є п’ятою частиною від усього бюджету галузі «Освіта» та на 1,1 мільярда більшою, ніж попереднього року.

Найбільше коштів (1,8 млрд) спрямовано на ремонтні роботи в закладах освіти та видатки на загальноміські програми. На нараді обговорили рейтинг районних державних  адміністрацій щодо освоєння коштів за програмами.