У Києві відбудеться книжковий Гаражний розпродаж

У Києві відбудеться книжковий Гаражний розпродаж

Придбати дитячі книжки, і таким чином допомогти українським військовим,  можна буде упродовж двох днів -  26-27 вересня, на ВДНГ (вул.Академіка Глушкова, 1).

У  рамках Гогольfest "Видавництво Старого Лева" влаштує грандіозний розпродаж своїх книжок. Кожен, хто на нього завітає, зможе не лише взяти участь у інтерактивних майстер-класах, послухати цікаві лекції і дискусії, познайомитися з улюбленими авторами, придбати книжку чи просто її погортати, а й долучитися до благочинності.

Цей Гаражний розпродаж Старий Лев проводить під гаслом «Один бандаж – одне життя», адже частину коштів з продажу буде передано на закупівлю бандажів для бійців, які перебувають на фронті. Іноді саме така дрібничка, як бандаж, може врятувати життя.

Серед книжок, представлених на розпродажі, будуть як старі видання, які ви вже не знайдете у жодній книгарні, так і найсвіжіші новинки видавництва, щойно з Форуму видавців. У програмі заходу: зустрічі з письменниками, сімейні майстер-класи, смачні готування і частування. Також на розпродажі буде скриня з «вільними книжками». Кожен може принести книжки з власної бібліотеки, з якими готовий розлучитися заради доброї справи. Ці ж книжки зможуть купити інші гості свята, заплативши за них ту суму, яку вважатимуть за потрібне. Усі кошти, зібрані завдяки «вільним книжкам», підуть на потреби армії, повідомляє ЛітАкцент.