На столичних ТЕЦ починають ремонти, гарячу воду киянам не вимикатимуть

На столичних ТЕЦ починають ремонти, гарячу воду киянам не вимикатимуть

Київтеплоенерго готує столичні ТЕЦ до наступного опалювального сезону: буде відремонтовано 11 водогрійних котлів.

Як повідомляє пресслужба КП «Київтеплоенерго», ремонтні роботи проводяться без припинення гарячого водопостачання до помешкань киян.

Енергетики планують відремонтувати водогрійні котли на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

Теплоелектроцентралі забезпечують теплом та гарячою водою близько 60% киян – понад 650 тис. домогосподарств восьми адміністративних районів столиці (Дарницькому, Солом’янському, Печерському, Голосіївському, Деснянському, Оболонському, Подільському та частині Шевченківського). Також ТЕЦ виробляють електроенергію для Об’єднаної енергосистеми України.

– Натепер на ТЕЦ-6 ми вже відремонтували два водогрійні котли, ще один у ремонті. На ТЕЦ-5 роботи ведуться на одному водогрійному котлі. До кінця міжопалювального сезону буде проведено ремонт 11 водогрійних котлів на обох ТЕЦ, що дозволить нам підготувати обладнання до навантажень в ході опалювального сезону та підвищити надійність системи теплогенерації ТЕЦ в цілому, – зазначив директор структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго» Олександр Шевченко.

До речі, в опалювальному сезоні 2019/2020 київські ТЕЦ виробили 3,9 млн Гкал теплоенергії. За одну годину котел підігріває понад 4 тис. м³ мережевої води для забезпечення киян теплом і гарячою водою. Сумарно на 11 котлах – це майже 45 тис. кубометрів (для порівняння – це 670 залізничних цистерн). Кожен водогрійний котел має навантаження до 180 Гкал/год із максимальною температурою мережевої води у 150 градусів.