Зворушливі історії київських родин, яким допомагає Єдиний координаційний центр

Зворушливі історії київських родин, яким допомагає Єдиний координаційний центр

Якщо у Києва є супергерої, то Людмила – одна з них. Жінка сама виховує двох синів – Микиту і Ваню. Віддалено вона встигає працювати бухгалтером, щоб забезпечувати родині існування.

Ця сім’я – одна із багатьох, яким на допомогу прийшов Єдиний координаційний центр. І хоча кожну історію не розкажеш, про Людмилу у ЄКЦ захотіли згадати окремо, тим паче, що продуктовий набір прийшовся так доречно – до святкового столу.

Нещодавно хлопцям виповнилося 7 років. Близнята народилися недоношеними і в пологовому будинку в Кривому Розі для них не вистачило апаратів штучного дихання. У обидвох хлопців проявився дитячий церебральний параліч, а щойно їм виповнилось три місяці, загинув їх тато, і Людмила залишилась одна.

Чоловік був молодий і сповнений сил спортсмен, у 29 років помер від запалення легень. Услід за цією втратою, моя мама загинула через нещасний випадок на підприємстві, а тато зараз бореться із онкологічною хворобою, – ділиться Людмила, і у неї тремтять губи від згадки про пережитий шок.

Саме таким сім’ям, а також самотнім стареньким, місто і волонтери допомагають насамперед. За період карантину, центр передав вже близько 30 тисяч наборів першої необхідності соціально-незахищеним киянам.

– Зичимо Микиті та Вані міцного здоров’я, успіхів у навчанні та завжди пам’ятати, що ваша мама – супергерой! – привітали іменинників ЄКЦ.

До слова, благодійником може стати кожен киянин. Як це зробити, дізнайтеся на сторінці ЄКЦ.