Мер Києва показав, як активно будують метро на Виноградар

Мер Києва показав, як активно будують метро на Виноградар

Будівництво метро на Виноградар перейшло в активну фазу.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання ЗМІ. Мер також показав відео з будівельного майданчика однієї з майбутніх станцій.

– Будівництво метро на Виноградар перейшло в активну фазу. Вчора я там був, перевіряв, що відбувається. Триває процес бетонування майбутніх стін перегону між станціями «Мостицька» та «Проспект Правди». Спочатку там вирили величезні котловани, де пролягатимуть колії метрополітену. Також продовжується зведення вентиляційних шахт вздовж нових перегонів. А головне будівельники почали останній етап підготовки тунеле-прохідницького механізованого комплексу. З його допомогою за пів року мають прокласти тунелі від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець». Роботи з будівництва нових станцій та перегонів метро на Виноградар тривають на всіх майданчиках, – зазначив Кличко. 

За його словами, представники «Київметробуду» запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті. 

Також Кличко повідомив, що, незважаючи на боротьбу з епідемією коронавірусу, місто не відмовилося від свої планів щодо будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів.

– На Борщагівському шляхопроводі вже закінчили асфальтування трьох автомобільних смуг та тротуару в напрямку центру. Там ще тривають інші роботи. І першого вересня рух відкриють. Розпочали ремонтні роботи другої черги шляхопроводу  в напрямку Окружної. І до вересня об’єкт повністю здамо в експлуатацію. Паралельно закінчують асфальтування проспекту Любомира Гузара. Його завершать до кінця цього тижня, – підкреслив мер Києва. 

Продовжується і ремонт проспекту Степана Бандери. Там триває ремонт розв’язки на перетині з проспектом Героїв Сталінграду. Почався капремонт також на вулиці Довбуша. 

– Уже скоро ми відкриємо рух оновленою вулицею Покровською – однією з найстаріших вулиць міста. Там ми асфальт замінили на міцну бруківку і повернули вулиці історичний вигляд. Завершать невдовзі й ремонт вулиці Золотоворітської. Та багатьох інших. Триває також будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, – наголосив Віталій Кличко.