Холодильна камера – не місце для хліба

Холодильна камера – не місце для хліба

У свідомості простих людей холодильник – це ідеальне місце для зберігання будь-яких продуктів харчування. І, дійсно, більшість продуктів набагато краще і довше зберігається в холодильних камерах. Але ось щодо хліба це не працює. У цій статті ми розберемо детально основні причини.

Щоб на столі завжди був свіжий і ароматний хліб, куди важливіше вибрати хороший хлібозавод у Києві і відслідковувати терміни придатності продукції.

Так чому холодильник – це не варіант?

Хлібобулочні вироби можна зберігати в холодильнику. Це повністю безпечно, але просто не розумно. Щоб зрозуміти чому саме, буде досить ознайомитися з кількома факторами:

  1. Хлібобулочні вироби дуже швидко вбирають сторонні аромати. Тому якщо зберігати їх у холодильнику без упаковки, вони запозичать запахи від інших продуктів і будуть вже не такі апетитні.
  2. Випічка містить дріжджі, які при взаємодії з іншими продуктами, можуть погіршити смакові якості всього виробу. Щоб зупинити цей процес, хліб краще зберігати в морозилці.
  3. При неправильних умовах зберігання, навіть у холодильнику, хліб все одно зіпсується. Виною може бути повітронепроникна упаковка (до речі, заводські і пекарські упаковки найчастіше містять невеликі отвори у цілях вентиляції).

Не варто класти в холодильник тільки що випечений хліб. Пар, який завжди виходить від свіжої випічки, утворює конденсат в упаковці, а це може стати причиною виникнення цвілі.

Що робити, якщо хліб все ж таки потрібно зберігати довгий час?

Якщо дійсно є необхідність довго зберігати хліб, то краще вже для цього використовувати морозильну камеру. Низька температура зупиняє процес випаровування вологи з борошняних виробів і не дозволяє дріжджам взаємодіяти з іншими продуктами. Такому чином, буханка в незмінному вигляді може зберегтися від трьох і навіть до п'яти місяців.

Існують спеціальні правила зберігання хліба в морозилці:

  1. Наріжте хліб на такі порції, які можна буде з'їсти за один раз, так як вдруге заморозити його не вийде.
  2. Щільно загорніть буханку в фольгу або харчову плівку.
  3. Заморожуйте краще свіжий хліб. Після розморожування ви отримаєте продукт, досить схожий з початковим за станом.
  4. Краще розморожувати буханку при кімнатній температурі, діставайте її приблизно за дві години до вживання.
  5. Знімайте упаковку лише після повного розморожування.

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете значно продовжити термін використання хліба. Найкраще не купувати цей продукт про запас і дбати про постійну наявність свіжого. Зберігати його буде краще в хлібниці, в лляній або полотняній тканині. Але якщо такої можливості немає і ви змушені зберігати виріб в холодильнику, обов’язково подбайте про якісну упаковку для нього.

Джерело: hlibinvest.com.ua