На Троєщині оновлюють занедбаний садок, всього у столиці відкриють 7 дитячих закладів

На Троєщині оновлюють занедбаний садок, всього у столиці відкриють 7 дитячих закладів

У Деснянському районі повним ходом йде реконструкція дитячого садка-ясел № 782, що розташований на вулиці вулиці Сержа Лифаря, 16-а.

Сьогодні на будівельному майданчику тривають роботи з утеплення фасаду, проводяться демонтажні роботи та облаштування внутрішніх перегородок стін. У Дарницькій РДА постійно контролюють хід робіт: посадовці оглянули покрівлю закладу, обсяги та якість виконаних робіт, які уже на завершальному етапі.

– Це той самий багатостраждальний садок, який спільно з депутатами Київради, громадськими активістами району, судовими виконавцями було звільнено від непорядних орендарів, що, прикриваючись характерними умовами для освіти дітей з особливими потребами, використовували приміщення не за призначенням і перетворили його на руїну та смітник. Сьогодні завдяки київській міській владі та ініціативи мера столиці Віталія Кличка активно проходять роботи на об’єкті капітального ремонту дошкільного навчального закладу № 782. Відновлення діяльності даного садочку дасть можливість додатково відкрити 14 груп та забезпечити місцями 250 деснянців дошкільного віку, – сказав очільник району Сергій Снопков.

У 2020 році на будівництво нових і реконструкцію існуючих закладів освіти з бюджету міста виділено один мільярд гривень.

– У цьому році буде відкрито 7 оновлених закладів освіти та 4 футбольних поля. Ми поставили перед собою амбітну ціль на 2020 рік: відкрити 3 нові дитячі садочки, ще 2 – реконструювати; завершити масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах та повністю відновити 4 стадіони у закладах загальної середньої освіти, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За останні 5 років у місті було збудовано та реконструйовано 26 закладів дошкільної і загальної середньої освіти. Київ продовжує тримати найвищі показники в Україні за відновленням місць у садочках та будівництвом нових приміщень.