Уряд не буде достроково припиняти карантин

Уряд не буде достроково припиняти карантин

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав безвідповідальними заклики щодо дострокового виходу з карантину.

Про це очільник уряду завив на засіданні Кабміну.

– Ми вчасно зайшли в карантин, і вчасно з нього вийдемо. Безвідповідальні заклики достроково вийти з карантину наражають всіх українців на небезпеку. Ми насправді розуміємо, коли та які кроки нам треба зробити. Ми озвучили план із 5 етапів виходу з карантину. Сьогодні ми приймемо рішення щодо відкриття і дозволу роботи аграрно-продуктових ринків, але з певними умовами, сказав Денис Шмигаль.  

За його словами, наступної середи уряд також прийме цілий ряд рішень, які послаблять з 11 травня певні карантинні умови.

– Прошу політичні сили і різноманітні групи впливу не маніпулювати цими речами, не закликати до протестів і скупчень, оскільки  отримаємо просто наступний етап захворюваності. Карантин однозначно буде послаблений, але тільки якщо кількість хворих не буде збільшуватися, заявив Денис Шмигаль.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», під стінами Кабміну проходить акція протесту підприємців. Вони вимагають рівних умов роботи для всіх бізнесменів і дати можливість працювати малому бізнесу вже з 1 травня.