У Києві камери відеофіксації перевищення швидкості не працюють через карантин

У Києві камери відеофіксації перевищення швидкості не працюють через карантин

Міністерство внутрішніх справ відтермінувало початок роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину.

Про це повідомляє пресслужба МВС.  

У відомстві нагадали, що 12 березня правоохоронці презентували пілотний проект системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Тоді ми повідомили, що запуск зазначеної системи в експлуатацію очікується з 1 травня цього року. Вже 11 березня уряд ввів суворі карантинні заходи, аби не допустити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України. Ці обмеження частково стосуються і роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі, пояснили у МВС.

Нагадаємо, що система фотовідеофіксації, запуск якої планувався з 1 травня, виявлятиме спочатку тільки одне порушення – перевищення швидкості. У подальшому камери будуть фіксувати проїзд на червоне світло світлофора, виїзд на зустрічну смугу, рух смугою для громадського транспорту та інші порушення.  

Штрафи за перевищення дозволеної швидкості планувалося відправляти любителям швидкої їзди поштою.

Раніше правоохоронці повідомляли, що у Києві в тестовому режимі працюють 20 камер. Ще 30 приладів обіцяли встановити на дорогах Київської області до 1 травня.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», уряд продовжив карантин українцям до 11 травня.