Мер Києва пояснив, як місто підтримає бізнес

Мер Києва пояснив, як місто підтримає бізнес

Київ відновив співпрацю із Фондом розвитку підприємництва, а також виділив кошти на фінансово-кредитну підтримку столичного бізнесу.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Хочу нагадати, що місто продовжує підтримувати малий і середній бізнес. Про пільги столичним підприємцям я вже неодноразово розповідав. Також повідомлю, що міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва – колишнім Німецько-українським фондом. Підприємці столиці зможуть отримувати від фонду фінансування на реалізацію інвестпроєктів на рівні 13 % річних. Місто теж передбачило кошти в бюджеті на фінансово-кредитну підтримку  бізнесу. Понад 7 мільйонів гривень, повідомив Кличко. 

За рахунок цих коштів київським підприємцям компенсуватимуть 50% процентної ставки за кредитним договором.

– Тобто, завдяки такій співпраці міста і Фонду розвитку підприємництва, відсоткова ставка для позичальника становитиме 6,5 %, уточнив мер Києва. 

До кінця цього року банки-партнери, яких визначає Фонд, зможуть видати близько 200 млн грн кредитів на підтримку та розвиток столичного бізнесу. 

– Це «живі» гроші, які сторицею повернуться в економіку міста. Ми розробили ефективний і максимально прозорий механізм. А процедура отримання фінансово-кредитної підтримки – проста та займатиме у підприємців мінімум часу, сказав Віталій Кличко.