На Шулявському шляхопроводі тривають будівельні роботи

На Шулявському шляхопроводі тривають будівельні роботи

Як ми вже повідомляли, на Шулявці відкрили з’їзди зі шляхопроводу та оновили контактну мережу для руху тролейбусів: відновлено рух автомобільного транспорту з'їздами з вул. Вадима Гетьмана на просп. Перемоги у напрямку станції метро «Житомирська» та з просп. Перемоги на вул. Олександра Довженка, у напрямку станції метро «Дорогожичі».

фото Марії Лисенко
фото Марії Лисенко

Як повідомили «Вечірньому Києву» в Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд, роботи на об’єкті продовжуються. Тут завершують перекладання інженерних комунікацій, реконструюють підземний пішохідний перехід із влаштуванням зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж та ліфтів. А також фарбують прогонові конструкції, та займаються благоустроєм прилеглої території.

«Вечірній Київ» побачив, який трафік на Шулявському шляхопроводі серед звичайного «карантинного» дня і подивився, які роботи нині виконують.

З усіх сторін об’єкта працюють будівельники. Вони розповіли, що раді тому, що їх викликають на роботу, і вони мають можливість працювати.  

На пішохідній частині під Шулявським шляхопроводом проводять дорожні роботи під асфальтування, тут ще не бралися за підходи до пішохідного переходу. На самому шляхопроводі будівельники доробляють пішохідний тротуар та в декількох місцях огорожу.
 

Фото, відео Марії ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»