Підприємці заблокували центр Києва, вимагаючи завершення карантину

Підприємці заблокували центр Києва, вимагаючи завершення карантину

Під стінами Кабміну на вулиці Михайла Грушевського проходить акція протесту малих підприємців. Поліція намагалася евакуювати авто мітингувальників з дороги, але марно.

Про це повідомив позафракційний народний депутат Антон Поляков у своєму Telegram-каналі, опублікувавши відео штовханини підприємців із поліцією.

– Чого і слід було очікувати після того, як вся країна побачила працюючий ресторан Тищенко (Микола Тищенко – заступник голови фракції «Слуга народу» – прим. ред.). Підприємці Києва мітингують під Кабміном проти свавілля влади і знищення малого та середнього бізнесу, – підписав відео Антон Поляков.

Підприємці, які зазнають збитків через карантин, вимагають дати можливість малому бізнесу працювати з 1 травня. Вони обурюються тим, що великі супермаркети та деякі обрані ресторани працюють, а малі торгові точки змушені закритися.      

Поліція через гучномовці вимагала від мітингувальників не порушувати карантин і розійтися. На вулицю Грушевського навіть приїхали евакуатори, що викликало ще більше обурення.   

Зрештою, після словесної перепалки та штовханини, підприємці забрали свої авто з проїзної частини.

Тим часом, людей на Грушевського стає все більше.