Авто після ДТП: 5 способів вигідно продати бите авто

Авто після ДТП: 5 способів вигідно продати бите авто

Від ДТП не застрахований жоден власник автомобіля. Навіть найбільш обережні водії можуть потрапити в халепу з вини інших, менш сумлінних учасників дорожнього руху. Але в будь-якому випадку виникає необхідність щось робити з битим автомобілем.

У багатьох людей в перший момент з'являється бажання позбутися від «невдачливого» автомобіля, навіть якщо це нещодавно придбана довгоочікувана іномарка. Це пов'язано з психологічним станом, переживаннями. А тут ще «випадково під рукою» виявився представник компанії, що займається автовикупом після ДТП.

Авто після аварії: краще продати чи ремонтувати

Після того, як вляглися всі пристрасті, улагоджені питання з поліцією і страховою компанією, деякі автолюбителі вирішують відрихтувати пом'яті «боки» ТЗ, замінити деталі і вузли, що вийшли з ладу і продовжувати їздити на своєму авто. Інші, не бажаючи витрачати сили і час на ремонт, просто змінюють, не замислюючись, биту модель на нову.

До третьої категорії постраждалих у транспортній пригоді людей належать ті, хто вирішив продати, але мають сумніви, чи варто перед продажем проводити ремонт. Про них і йтиметься далі.

Основні способи продажу автомобіля, що потрапив у ДТП

Продавати автомобіль «як є» або попередньо відремонтувавши його – залежить від ступеню пошкоджень, вартості самого ремонту. Звичайно, якщо ТЗ взагалі не підлягає відновленню, то існує один варіант позбутися його хоч з якоюсь вигодою для себе – продавати на запчастини. Хоча можна подумати про такий варіант і в разі просто серйозних ушкоджень. Адже нерідко за деталі в роздріб можна виручити більше, ніж за ціле авто.

Недоліком такого способу є час, який може знадобитися для продажу окремих деталей. Процес може затягнутися навіть на кілька років. Прискорити процес продажу битого автомобіля у будь-якому стані найкраще через автовикуп. Саме такий спосіб стане оптимальним для продажу ТЗ, що серйозно постраждав в аварії в співвідношенні ціна / час. Оформлення необхідних документів швидко проводиться компанією Auto broker, що займається автовикупом. Вся сума виплачується одразу.

При незначних пошкодженнях можна також скористатися наступними способами:

  • відремонтувати і продати самостійно за оголошенням;

  • продати через інтернет;

  • здати в автоломбард без викупу.

Якщо вашому авто в ДТП завдано мінімальної шкоди, краще витратитися на ремонт і потім продати ТЗ за хорошою ціною, ніж отримати на 30-40% менше за його реальну вартість при продажі в не відремонтованому стані. Особливо вигідний цей спосіб для власників машин, які можуть здійснити ремонт самостійно. Проблемою для реалізації такого варіанту може стати складність підбору елементів (наприклад, крила), які б ідеально підходили за кольором. Ще одна складність – відсутність грошей на покупку комплектуючих і ремонт, якщо доведеться звертатися до автослюсаря.

Продаючи не надто сильно пошкоджений автомобіль без ремонту через інтернет, можна виручити непогану суму. Однак часу це може зайняти досить багато. Стовідсотково швидкий варіант – здача битого авто в автоломбард без викупу. Але з точки зору отриманої суми, цей спосіб є найменш вигідним. Тільки в разі здачі хорошої іномарки є надія повернути значну частину вартості вашого автомобіля.

Підводячи підсумок всьому сказаному, не можна однозначно визначити найкращий варіант продажу битого авто. Як його вигідно продати, залежить від ряду зазначених вище факторів.

Матеріал розміщений на правах реклами