Київрада хоче заборонити продаж пива у житлових будинках

Київрада хоче заборонити продаж пива у житлових будинках

У законодавстві необхідно передбачити право місцевих органів на те, щоб самостійно визначати місця для продажу алкоголю.

«Алкогольне» питання розглянуть на засіданні постійної комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Депутати Київради мають відреагувати на лист, який надійшов із парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Згідно з письмовою відповіддю голови комітету Андрія Клочка, у Верховній Раді ознайомилися з антиалкогольною пропозицією Київради – на законодавчому рівні заборонити продаж пива у житлових будинках.

Ще в грудні-2019 столичні депутати звернулись до парламентарів із проханням – заборонити «розміщення закладів торгівлі у приміщеннях та внутрішніх дворах багатоповерхових будинків», оскільки це призводить до порушення санітарних норм і зростання злочинності.

Наразі пропозиція Київради, за словами Клочка, «доведена до відома народних депутатів» – членів профільного комітету. Проте й досі невідомо: коли ж у Верховній Раді, нарешті, ухвалять новий антиалкогольний закон.

Будуть пити у барах: Київрада вдруге заборонила продаж алкоголю вночі.