Мер Києва розповів, як медиків довозять на роботу

Мер Києва розповів, як медиків довозять на роботу

У столичному пологовому будинку № 5 підготували відділення, що прийматиме вагітних жінок, хворих або з підозрою на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції. Він також показав відео, яке відзняв під час перевірки медзакладу.

– Вчора я відвідав один з пологових будинків столиці. І подивився, як там підготувалися до прийому вагітних жінок, хворих або з підозрою на коронавірус. Такі в столиці – небагато, але, на жаль, є. І місто готове надати їм необхідну допомогу, зазначив Віталій Кличко. 

Також мер, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ, розповів, що для перевезення столичних медпрацівників «Київпастранс» надав окремо 15 автобусів. Їх долучили до перевезення працівників таких медичних закладів: міська лікарня № 9, Олександрівська клінічна лікарня, лікарня швидкої допомоги та «Київський міський лабораторний центр МОЗ України». 

– На період дії обмежень наземний громадський транспорт, як ви знаєте, перевозить виключно тих киян, які забезпечують роботу критично важливих сфер життєдіяльності міста. Транспорт курсує за визначеними маршрутами та працює для пасажирів за спецквитками. Медики столиці отримали такі спецквитки, сказав Кличко. 

Також він зазначив, що місто розробило спеціальні маршрути автобусів, аби медики інших лікарень могли потрапити на роботу. Перелік цих маршрутів є на сайті підприємства «Київпастранс».

– Хочу ще раз подякувати всім киянам, які долучилися до акції безкоштовного підвозу медиків на роботу. Та кільком службам таксі, що впровадили безкоштовні поїздки для медиків, наголосив Кличко.  

Він повідомив, що місто, наскільки це можливо, надає транспорт для співробітників комунальних закладів і підприємств, які мешкають за межами столиці.

– Як ви знаєте, рішенням уряду заборонені міжміські пасажирські перевезення. І тому постійні маршрути і регулярні перевезення має відновити уряд, підкреслив Віталій Кличко.