Сьогодні Кличко представить план першого етапу послаблення обмежень

Сьогодні Кличко представить план першого етапу послаблення обмежень

Сьогодні, 28 квітня, мер Києва Віталій Кличко під час онлайн пресконференції, представить план першого етапу послаблення обмежувальних заходів.

Про це Кличко заявив в ефірі телеканалу «Україна-24» 27 квітня.

– У порівнянні з минулим тижнем, коли в нас кількість заражених сягали маже 100 осіб у деякі дні, сьогодні трохи кращі цифри. І ми сподіваємо, що хвороба піде на спад. І саме виходячи з такої динаміки, будемо поступово послаблювати обмеження. Сьогодні о 12:00 я представлю наш план першого етапу,  В першу чергу, йдеться про зняття обмежень щодо роботи малого та середнього бізнесу. А також відвідування парків, скверів та місць, де мінімальна загроза заразитися. А далі – будемо дивитися на динаміку захворюваності, – зазначив Віталій Кличко.

Він зазначив, що спілкується з мерами інших європейських міст,  цікавиться їх досвідом послаблення обмежень в ситуації пандемії. 

– Я спілкуюсь і з мером Праги, і Берліну, Гамбургу. Цікавлюся, як там поступово починають виходити з обмежень. Але всі зазначають, що загроза не відступила і що надалі слід дотримуватися простих правил – гігієна, мити частіше руки, дотримуватися дистанції, носити захисні маски. Це обов’язкові заходи, що треба виконувати навіть під час зняття обмежувальних заходів, – наголосив Віталій Кличко.