Столичний «Парк мрії» залишається лише на папері

Столичний «Парк мрії» залишається лише на папері

У Київраді мають вирішити долю петиції № 9319, яка передбачає створення 5-гектарного парку.

«Паркове» питання розглядатимуть на засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Згідно з петицією, майбутній «Парк мрії» необхідно створити на місці виритого котловану, де утворилось озеро.

– Ми пропонуємо створити парк у центрі міста – не сквер, не алейку, а справжнісінький парк площею 5 га, із озером, доріжками та галявинами. Є ідеальне місце – земельна ділянка у самісінькому центрі Києва, за адресою вул. Антоновича, 52-54, – повідомила авторка петиції Галина Ястребова.

Земельна ділянка належить французькій компанії «SCC Real Estate», яка виставила її на продаж разом із проєктом будівництва.

У Київраді вже зареєстрували проєкт рішення про викуп землі для створення «Парку мрії». Проте з цим не погоджуються в департаменті містобудування та архітектури. 

– Згідно з генеральним планом розвитку міста Києва та проєкту планування його приміської зони, затвердженим рішення Київради ще у 2002 році, земельна ділянка площею на вулиці Антоновича відноситься до території багатоповерхової житлової забудови та входить до зони регулювання забудови другої категорії, – пояснила заступниця директора департаменту Світлана Липівська.

У центрі Києва створять парк мрії

Зважаючи на проєкт приміської зони генплану, «Парк мрії» може залишитися лише на папері.