У Солом'янському районі ремонтують будинки та двори: список

У Солом'янському районі ремонтують будинки та двори: список

Капітальний ремонт житлового фонду Солом’янського району йде повним ходом. Крім того, проводиться асфальтування дворів, утеплення фасадів, заміна вікон, ремонт покрівель та інші види ремонту.

На сьогодні майже півсотні житлових об’єктів – у роботі. Про це заявила виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко.

Днями пройшла інспекція виконання робіт на вул. Героїв Севастополя, 11-а, вул. Олекси Тихого, 59-а, просп. Відрадний, 24/93, просп. В. Лобановського, 12, бульв. В. Гавела, 54, та просп. Повітрофлотський, 74.

– Цього року плануємо капітально відремонтувати за різними видами робіт 292 об’єкти. Це і ремонт 67 сходових клітин, і заміна вікон ще в 60 будинках. Особлива увага приділяється й асфальтуванню прибудинкових територій та проїздів. За планом – це 91 адреса. Але якщо торік ми зосередились на об’єктах малої площі, то цьогоріч їх переважна більшість – це великі двори площею від 1 000 квадратних метрів, – підкреслила в. о. голови РДА.

Детально ознайомитися з усіма роботами, які заплановані в 2020 році, можна за посиланням: http://www.solor.gov.ua/docs/info/rozp150_2020.pdf.