Київський цирк ділиться архівними програмами

Київський цирк ділиться архівними програмами

Національний цирк України представив на Youtube-каналі програму «Від серця до серця», яка показувалася в першій половині 2013 року. 

Опис:
Це перша прем‘єра, представлена публіці без керманича Володимира Шевченка… Нова програма дарує дітям і дорослим хвилини радості. Вона насичена висококласними номерами та атракціонами...
Акробати демонструють неймовірні можливості, якими володіє людське тіло. Повітряні гімнасти захоплюють своїм запалом та сміливістю. Глядачі побувають на піратському кораблі, де капітан-дресирувальник, а його помічники – мавпи.
Дух перехоплюватиме від трюків еквілібристів із Росії, канатоходців із Узбекистану та знаної на весь світ гімнастки Анастасії Макеєвої. Колеги її називають «шибайголовою», бо усі гімнастичні викрутаси під куполом дівчина виробляє без страховки! А ще запам‘ятаються шотландські поні. Своєю майстерністю розсмішать публіку забавні репризи та жарти клоунів.

Також на каналі можна переглянути шоу-програми «Але-ап» «Екстрим на арені», передачі про артистів цирку Володимира Шевченка, Володимира Кашеварова, дітей-артистів та багато іншого.