На Троєщині будують третю частину великого парку з водоймами

На Троєщині будують третю частину великого парку з водоймами

На Троєщині продовжується будівництво нового парку.

Наразі люди відпочивають у першій частині парку, днями відкриють готову другу частину, а будівельники створюють третю частину. На всіх трьох локаціях - водоймища, тому проект є складним для реалізації.

- Парк на Троєщині – приклад того, як із занедбаної території можна створити сучасний простір для відпочинку. Замість заростей та непрохідних місць – зелений газон, доглянуті дерева, майданчики для дітей та спортсменів, охайні доріжки. Скоро відкриємо другу чергу, і вже розпочали розчищення третього озера та облаштування 3-ї черги, - коментує керівник КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Олексій Король також подякував депутату Київради Ганні Старостенко за ініціативу створення парку та підтримку в реалізації концепції його благоустрою.

-Не зважаючи на карантин, Київ й надалі розвивається: зводяться важливі для міста інфраструктурні об’єкти: метро на Виноградар, Подільсько-Воскресенський міст... а у нас на Троєщині будується 3-я черга парку вздовж просп. Шухевича між просп. Маяковського та вул. Бальзака, - пише Ганна Старостенко у Фейсбук.

Якою буде друга та третя черга парку на проспекті Шухевича дивіться у «Вечірньому Києві».