Київська філармонія підготувала трансляції концертів

Київська філармонія підготувала трансляції концертів

Національна філармонія України продовжує транслювати записи найцікавіших філармонійних концертів на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Трансляції відбуваються тричі на тиждень: щопонеділка та щосереди о 20:30, щосуботи – о 20:00. Стежте за анонсами Національної філармонії України та бережіть себе!


27 квітня, у понеділок, пропонуємо вам послухати фрагмент концерту-закриття Міжнародного фестивалю гітарної музики «Київ-2018», де можна було почути неймовірних гітаристів – угорця Андраша Чакі та серба Воїна Косіча. В їхньому виконанні у супроводі академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна звучали концерти «Південний» Мануеля Понсе та «Аранхуес» Хоакіна Відре Родріго.


29 квітня, у середу
, згадуємо концерт від 26 вересня 2018 року, де дуетом виступили молоді українські піаністи – Роман Лопатинський та Антоній Баришевський. Вони – яскраві солісти, які мають безліч перемог на найпрестижніших міжнародних конкурсах.
Окрім запропонованого ними авторського перекладення для фортепіано відомого балету «Весна священна» Ігоря Стравінського, тоді звучали й «Нові російські танці» знаного українського композитора Святослава Луньова. Цикл для фортепіанного дуету, створений Луньовим 2001, того вечора доповнив «танцювальність» концертної програми. 


2 травня, у суботу, транслюватиметься фрагмент концерту від 18 травня 2017 року, який відбувся у рамках травневого Міжнародного фестивалю «Київська весна» та проєкту «Симфонічний вимір», автором якого є головний диригент академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України Микола Дядюра.
Цей концерт було присвячено 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією, оскільки 2017 рік був роком Японії в Україні. Окрім, Третього скрипкового концерту Каміля Сен-Санса, який звучав у виконанні відомої японської скрипальки Ясуко Отані у супроводі академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Миколи Дядюри, тоді можна було почути й Симфонію № 101 віденського класика Йозефа Гайдна. Вона й звучатиме.