У столиці до літа готують пляжі, а фонтани запустять у середині травня

У столиці до літа готують пляжі, а фонтани запустять у середині травня

Стало відомо, що з 1 травня в нинішньому році, фонтани столиці в роботу запускати не будуть. Це трапиться трохи пізніше – одразу після зняття карантинних обмежень.

Але, попри карантин, до літа у столиці готують пляжі та зони відпочинку.

Водолази Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо» виконують планові водолазні обстеження дна акваторій київських муніципальних пляжів. Такі обстеження проводяться щороку перед початком купального сезону, аби розчистити дно від небезпечних предметів.

У зонах відпочинку біля води та на пляжах Києва також проводяться знищення пацюків, кліщів та комарів. Території обробляють спеціальними хімікатами. Препарати не несуть загрози здоров’ю людини і домашніх тварин. Загалом обробці підлягає 131 локація загальною площею 531 га.

З нових локацій в цьому сезоні з’явиться оновлений пляж «Веселка». Його буде розширено. «Вечірній Київ» вже повідомляв про те, що на цій локації проводять підготовчі роботи до оновлення зони купання та відпочинку. Модернізація всієї зони відпочинку «Веселка» пройде в декілька етапів.

По закінченні всіх робіт у зоні рекреації будуть: мощені доріжки, водопровідна мережа та фонтани з питною водою й для миття ніг, кабінки для переодягання, тіньові навіси, лави, урни. Підходи до води вимостять дерев’яними настилами і планують причал для байдарок. Із розваг у зоні відпочинку передбачені волейбольний, баскетбольний, футбольний та скейт майданчики і майданчики для дітей.

Також до літа буде повністю завершено створення зони відпочинку біля води – фітнес-парку навколо озера Лебедине.

Нагадаємо, що у столиці минулого літа з’явився чудовий пляж на річці Десенка – «Троєщина», а також пляж «Галерний» у однойменній затоці Дніпра. Всього місто має на сьогодні 14 комунальних пляжів – місць, де є відповідна інфраструктура й постійний догляд та обслуговування.

На титульному фото – пляж у Пущі-Водиці, який минулого року виборов «Синій прапор» за чистоту й благоустрій