У столиці 111 медиків заразилися коронавірусом

У столиці 111 медиків заразилися коронавірусом

Майже 10 відсотків із тих, хто захворів на коронавірус в Києві, – медики: лікарі, медсестри, молодший медичний персонал. Загалом – 111 осіб.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Я хочу подякувати нашим лікарям, які рятують здоров'я і життя киян. Щодня вони, ризикуючи собою, виходять на бій з невидимим ворогом. Майже 10 відсотків із тих, хто захворіли в Києві, це медики: лікарі, медсестри, молодший медичний персонал, – сказав Кличко.

За його словами, на коронавірус заразилися 111 медиків, 16 з них – лікуються в стаціонарах.

– Це до того, коли ви говорите, навіщо карантин і як він набрид. Подумайте: якщо буде великий спалах хвороби, хто нас лікуватиме? Чи вистачить місць в лікарнях? Чи не станеться колапсу медичної системи, як це відбулося в деяких інших країнах? – додав мер.

Він також повідомив, що загалом, на сьогоднішній день в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 217 хворих на коронавірус. 39 дорослих – у важкому стані. Двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Ще 57 людей перебувають в лікарнях з підозрою на COVID-19.

Нагадаємо, що в столиці підготовані вже 14 лікарень першої та другої хвилі для прийому хворих на коронавірус. Це – понад 1 700 ліжок. Також в лікарнях столиці сьогодні є 400 апаратів штучної вентиляції легень.