Майже тридцятеро киян підключені до ШВЛ через ускладнення коронавірусу

Майже тридцятеро киян підключені до ШВЛ через ускладнення коронавірусу

У лікарнях столиці наразі перебуває 209 дорослих та 5 дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19. Ще 43 дорослих і 5 дітей – із підозрою на захворювання.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

У важкому стані наразі перебуває 29 пацієнтів, троє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Із запаленням легень наразі в лікарнях міста перебуває 434 хворих. Лише за 22 квітня з діагнозом «Пневмонія» було госпіталізовано 40 киян. Нагадаю, що завдяки тому, що в столиці таких пацієнтів обов’язково тестують на COVID-19, значно підвищився рівень вчасної діагностики коронавірусної інфекції, а відповідно – надання адекватної медичної допомоги цій категорії хворих, – наголосила Валентина Гінзбург.

Очільниця медичної галузі столиці звернулася до тих киян, які одужали від коронавірусної інфекції, закликавши їх дотримуватися самоізоляції до підтвердження вірусологічного одужання:

Для того, щоб діагноз COVID-19 був остаточно знятий, необхідно отримати два негативних результати ПЛР-тестування проведеного з певним інтервалом за направленням лікаря. А до цього – продовжуйте максимально обмежувати контакти з оточуючими, щоб не наражати своїх близьких на небезпеку!