Карантин змінив ніч на день для ремонтів у київському метрополітені

Карантин змінив ніч на день для ремонтів у київському метрополітені

Час карантину в київському метрополітені використовують для великих і малих ремонтів.

Що відбувається у підземці, коли там нема пасажирів, побачив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв під час інспекції ремонтних робіт на станції метро «Палац спорту».

– Ремонтні бригади КП «Київський метрополітен» працюють у посиленому режимі. Наразі всі роботи, що проводилися виключно вночі в коротке «технологічне вікно», виконуються у денні зміни, – зазначив Олександр Густєлєв.

Він також повідомив, що на станціях метрополітену проводяться роботи із заміни колійного полотна, рейок, електрообладнання.

Виконуються роботи з технічного переоснащення мережі освітлення, пожежогасіння, вентиляційного та насосного обладнання тощо.

На станціях «Майдан Незалежності» та «Золоті ворота» тривають капітальні почергові ремонти усіх ескалаторів, у депо метрополітену проводиться технічне обслуговування, ремонти та обкатка рухомого складу».

Найближчими днями на 3-х станціях метрополітену – «Арсенальна», «Сирець» та «Лук’янівська» – розпочнуться роботи з капітального ремонту в рамках реалізації програми доступності.

Нагадаємо, що Уряд продовжив карантинні заходи до 11 травня. А це значить, що принаймні до того часу київська підземка не буде перевозити пасажирів.

Фото Олексія САМСОНОВА