Понад 5 тисяч киян отримали допомогу від Національної академії внутрішніх справ

Понад 5 тисяч киян отримали допомогу від Національної академії внутрішніх справ

З початком карантину в Києві стартувала акція «Рука допомоги», ініціатором якої стало курсантсько-студентського самоврядування Національної академії внутрішніх справ України.

Волонтери академії вже доставили 5 225 продуктових наборів для малозабезпечених киян.

Про це журналістам «Вечірнього Києва» розповіла начальник відділу виховної, соціальної роботи та дозвілля Національної академії внутрішніх справ, старший лейтенант поліції Таміла Акопян.

Спочатку волонтери допомагали самотнім пенсіонерам. Вони шукали сусідів чи знайомих, яким потрібна допомога, закуповували ліки та продукти для них, допомагали по господарству, – коментує Таміла Акопян.

Старший лейтенант зазначила, що спочатку було всього 15 волонтерів, але згодом кількість охочих допомогти зросла до 1600. Це, зокрема, працівники академії, викладачі, студенти і слухачі.

Ми почали працювати з територіальними центрами соціального обслуговування. Вони нас залучали як волонтерів і ми щодня  розвозили приблизно по 1 500 продуктових наборів, – додає Таміла Акопян.

Окрім допомоги малозабезпеченим та пенсіонерам, волонтери академії МВС надають допомогу і дітям із ДЦП. Оскільки при академії працює пекарня, напередодні Великодня майже тисяча діток отримали паски.

Багато людей телефонує нам і просить допомоги. Але не менше тих, хто телефонує, щоб подякувати, – коментує пані Таміла.

Гаряча лінія соціальної акції «Рука допомоги»: +38(044) 206-79-25. Працює цілодобово.