У дитячому садку маленькі кияни вивчатимуть йогу та англійську онлайн

У дитячому садку маленькі кияни вивчатимуть йогу та англійську онлайн

Сьогодні розпочав роботу Дитячий садок онлайн. 

- Це інноваційний проект КМДА, який надає дітям безкоштовну можливість навчатися вдома, проходити інтеративні сучасні корисні заняття. А батькам, які змушені знаходитися вдома з маленькими дітьми, дає змогу звільнити час для хатніх справ чи дистанційної освіти, - розповіла директорка Освітнього хабу Марія Богуслав. - Дитячий садок онлайн створений на базі Освітнього хабу міста Києва, направленого на безкоштовне навчання всіх киян. Минулого року ми зробили на цій платформі багато онлайн курсів, провели 650 тренінгів, 10 тисяч киян скористалися нашими освітніми послугами. Зараз розширюємо аудиторію. Для школярів існує багато проєктів дистанційного навчання, а для дошкільнят нічого немає. А це дуже вразлива категорія. Діти активні, їм важко всидіти в чотирьох стінах, відволікають батьків від дистанційної роботи. Було багато звернень до центру емоційного підтримки, батьки звертаються через стрес, бо їм треба поєднувати навчання маленьких дітей, свою роботу і справи. І наш проєкт покликаний їм допомогти.

Заняття призначені для дітей 4-6 років. Проходитимуть щодня з понеділка по п’ятницю. Субота і неділя вихідні дні. В програмі - інтерактивна казка-йога, англійська мова, розвиваюче заняття (малювання, запам’ятовування слів, руханки, читання тощо). Усі заняття будуть доступні у записі на платформі Освітнього Хабу.
Все, що потрібно для занять (килимок, папір, фарби тощо), буде зазначено в описі занять. 
Також плануються бонусні заняття з українськими зірками.  

- Охочі можуть пропонувати свої заняття і тематики, написавши нам листа на пошту чи через соціальні мережі. Ми підбиратимемо для цих занять сучасних тренерів, - зазначила Марія Богуслав. - Також можете поділитися власними заняттями. Якщо вони відповідатимуть програмі проєкту, ми їх викладемо у вільний доступ. 

Викладачі та тренери Дитячого садку онлайн – фахівці в сфері інноваційної совіти для дітей. 

 - В 4-7 років найефективнішою є ігрова методика, коли діти навчаються через гру, позитивну та бадьору подачу матеріалу, - поділилася Олена Ходос, тренерка Освітнього хабу, авторка інноваційної методики. -  Наприклад, це ігрова йога, коли дитина знайомиться з асанами, пізнає можливості свого тіла. На занятті  учасники є акторами, навчаються граючи, уявляючи себе акторами. 

Всі заняття безкоштовні та доступні кожному. Щоб отримати доступ до занять, потрібно зареєструвати на сайті Освітнього хабу.