Народна депутатка із COVID має приїхати у київську лікарню, щоб відкрити лікарняний

Народна депутатка із COVID має приїхати у київську лікарню, щоб відкрити лікарняний

Позафракційна народна депутатка Ганна Скороход, яку днями разом із двомісячним малюком виписали зі столичної інфекційної лікарні на самоізоляцію, не може оформити лікарняний.

Про це парламентарка повідомила у своєму Telegram-каналі.      

Ганна Скороход розповіла, що її з дитиною виписали з лікарні за умови повної самоізоляції вдома до двох поспіль негативних тестів. Вона підписала відповідну згоду, оскільки тести, які робилися в лікарні, все ще були позитивні.

- Відповідно, мені необхідний лікарняний, оскільки не можу відвідувати Верховну Раду. Перебуваю на обліку в ДНУ «НВЦ ПКМ» ДУС (Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами. – прим. ред.). Зателефонувала  до них, попросила відкрити лікарняний, але вони відмовили, оскільки я повинна приїхати на огляд і по-іншому ніяк. На те, що я ковід-позитивна - байдуже, потрібен огляд, - обурюється Ганна Скороход.

Народна депутатка цікавиться, чи не буде це порушенням умов самоізоляції?

- І що вони будуть оглядати? Позитивний тест або як вірус по мені бігає? Або у нас мало заражених медиків? - написала Ганна Скороход.