Вдома – як у кав’ярні: три рецепти смачної кави

Вдома – як у кав’ярні: три рецепти смачної кави

Через карантин у Києві закриті кав’ярні, але поласувати смачним напоєм можна і вдома. Достатньо знати кілька основних рецептів і секретів.

Журналісти «Вечірнього Києва» поспілкувались із професійною баристою та кавовим експертом Оленею Маловічко. Ми дізналися тонкощі приготування кави та навіть спробували їх приготувати власноруч.

Для приготування кави, вам знадобиться турка, адже зварена у ній кава з густою пінкою подекуди смачніша, ніж в кав’ярні, – розповідає баристиня Олена Маловічко. – Якщо до кави додати прянощі та чорний шоколад, то смак буде взагалі неперевершеним. 

Купуючи каву, Олена радить звернути увагу на запах – вона не повинна пахнути горілим. Також варто слідкувати, щоб кава під час приготування не закипала. Якщо ваш напій «втече» з турки – це буде зіпсована кава. Тому варити її слід на помірному вогні.

Кава по-турецьки

Нам знадобиться: турка, 8 г кави дрібного помолу, до 100 мл води та цукор за бажанням.

Спосіб приготування: Насипте каву в холодну турку. Залийте водою кімнатної температури та додайте цукор за смаком. Поставте варитися на середній вогонь. Щойно кава почне пінитись, зробіть вогонь на мінімум. Доводити каву до кипіння не можна. Вона повинна трохи піднятися до краю, після чого швиденько перелийте її до чашки.

Кава з шоколадом або «Бразильська»

Нам знадобиться: 8 г меленої кави, чорний шоколад, 150 мл води, молоко, цукор, збиті вершки.

Спосіб приготування: Налийте у турку воду кімнатної температури, щоб вона не доходила 3-4 см до краю та підігрійте. Щойно вода почне закипати, додайте одну чайну ложку кави з гіркою. Перемішувати не можна, тільки «топити» на мінімальному вогні і спостерігати, як піднімається пінка.

Покладіть до чашки 2-3 шматочки чорного шоколаду та залийте його кавою та гарячим молоком. Далі додайте цукор за смаком, а зверху – збиті вершки.

Баварська кава

Нам знадобиться: 100 мл гарячої міцної кави, 1 яєчний жовток, 1 чайна ложка цукру (за бажанням), 100 мл молока та 30 мл рому. Ром можна замінити на віскі або коньяк.

Спосіб приготування: Технологія заварювання кави така сама, як і у кави по-турецьки. Головне – слідкувати за пінкою. Для початку збийте жовток з цукром. Підігрійте бренді. Повільно влийте каву, молоко та підігрітий бренді у збитий жовток. І головне – подавайте Баварську каву в підігрітих чашках.