Пішов з життя директор київського театру ляльок

Пішов з життя директор київського театру ляльок

Відійшов у вічність Олександр Натанович Чуніхін (04.06.1948 – 22.04.2020), заслужений діяч мистецтв України, директор-художній керівник Київського муніципального академічного театру ляльок на лівому березі Дніпра.

Про це повідомив Департамент культури КМДА.

Олександр Натанович усе життя присвятив театральній та мистецько-освітній справі. Працював у київських театрах, очолював Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв, викладав на посаді професора кафедри режисури театралізованих видовищ і свят у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв України.
З 2015 року працював директором-художнім керівником Київського муніципального академічного театру ляльок.

Олександр Натанович відрізнявся високим ступенем відповідальності та дисциплінованості, піклувався про підлеглих і дбав про творчий розвиток закладів, які очолював, умів мріяти і втілювати мрії в життя.

– Департамент культури глибоко сумує з приводу тяжкої втрати, висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Натановича, друзям, колегам. Український культурно-мистецький світ утратив надзвичайного майстра, професіонала своєї справи, справжнього взірця таланту й відданості високому. Світла йому пам'ять, – йдеться в повідомленні.