Понад 25 тисяч киян отримали безкоштовні набори продуктів

Понад 25 тисяч киян отримали безкоштовні набори продуктів

Єдиний координаційний центр вже доставив понад 25 тисяч продуктових наборів для малозабезпечених киян з початку роботи.

Про це повідомила заступниця міського голови Марина Хонда.

Єдиний координаційний центр було створено 24 березня за дорученням міського голови. Тобто майже за місяць роботи центр уже отримав 27 239 наборів першої необхідності, з яких вже 25 222 передані тим, хто їх потребує. Але потреба досі лишається дуже велика – близько 50 тисяч людей ще потребують допомоги, – зазначилаМарина Хонда.

Також перед Великодніми святами від благодійників центр отримав 3 000 пасок, які будуть доставлені до осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. А 1 000 з них вже передана до інтернатних закладів Києва. Решту будуть доставляти разом із продуктовими наборами.

До роботи Єдиного координаційного центру долучилися представники благодійних і громадських організацій та представники соціально-відповідального бізнесу: БФ «Майбутній Київ», БФ «Життєлюб», Спілка самаритян України, торговельні мережі «Новус» та «АТБ», компанія «Розетка» та «Заказ. Юа». Логістику забезпечують компанії «Уклон» та «Нова пошта». Також компанія «Фольксваген» надала свої автомобілі для перевезення пацієнтів, які потребують процедури гемодіалізу.

Якщо бажаєте долучитися до роботи Єдиного центру координації дій для допомоги малозахищеним киянам, звертайтеся за телефоном: 094-145-50-23. Також можна звернутися з ініціативою на електронну адресу: stopcovidkyiv@gmail.com