Мер Києва запевнив, що до кінця року відкриють Борщагівський шляхопровід

Мер Києва запевнив, що до кінця року відкриють Борщагівський шляхопровід

Роботи з оновлення Борщагівського шляхопроводу не припиняються.

Про це розповів мер столиці Віталій Кличко і продемонстрував відео сюжет.

– До кінця квітня ми закінчимо перший етап капітального ремонту цього важливого інфраструктурного об’єкту, – пише Віталій Кличко. – На сьогодні вже повністю відновили рух автотранспорту в напрямку центру міста. Фахівцям «Київавтодору» довелося повністю замінити основну конструкцію мосту. І ці роботи тривали без повної зупинки проїзду. Зокрема, в рамках капітального ремонту шляхопроводу вже замінили 33 балки прогонових будов та 9 аварійних опор. Також влаштували нові перехідні плити, нанесли гідроізоляцію та двошарове асфальтобетонне покриття автопроїзду.

А вже на початку травня дорожники перейдуть до наступного етапу – ремонту проїжджої частини та тротуару в напрямку Кільцевої дороги. І до кінця цього року Борщагівський шляхопровід буде повністю оновлений.

Кличко нагадав, що востаннє цей шляхопровід капітально ремонтували в 1965 році. За цей час він дуже «втомився».

– Паралельно сьогодні тривають роботи з будівництва двох пішохідних мостів над лінією швидкісного трамваю. Старі переходи, збудовані у 1983 році, жодного разу не ремонтували і вони перебували в аварійному стані, – розповів Віталій Кличко. Новий пішохідний міст біля кінотеатру «Лейпциг» вже майже готовий. Його відкриємо в травні. Тривають роботи і на пішохідному мосту над проспектом Любомира Гузара там приступили до фінального етапу робіт.