​​Уряд продовжив карантин українцям

​​Уряд продовжив карантин українцям

​​Уряд продовжує карантин до 11 травня.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

– При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня. Водночас у нас є чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%, написав Денис Шмигаль.

За розрахунками урядовців, «День К» має настати 12 травня.

– У нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція, наголосив прем'єр-міністр.

Він підкреслив, що Україна неодмінно повернеться до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. Тож, ми разом з усім світом маємо навчитися жити за нових умов.