Кличко підтвердив, що станції метро на Виноградар відкриють у грудні 2021 року

Кличко підтвердив, що станції метро на Виноградар відкриють у грудні 2021 року

Роботи з будівництва метро на Виноградар тривають. І поки – за графіком.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання від сайту «Вечірній Київ» щодо можливого відтермінування відкриття двох нових станцій.

– Ви знаєте, це вже не вперше навколо будівництва метро на Виноградар видають подібну «інформацію». Хочу вас запевнити – роботи там тривають. І поки – за графіком. Фахівці вже майже закінчили збирати величезний прохідницький комплекс. Згідно з проєктом, прохідницький щит розпочне роботу з боку станції «Мостицька» та фінішує майже через 1,3 км, біля станції «Сирець». Як говорять фахівці, на ці роботи їм знадобиться приблизно 6 місяців– зазначив мер столиці. 

Сьогодні роботи з будівництва нових станцій та перегонів метро на Виноградар тривають на всіх майданчиках.

Представники «Київметробуду» зазначають, що компанія отримує фінансування від міста в повному обсязі та робить усе, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті. 

– Нагадаю, ці станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро між двома новими станціями буде 3,7 кілометра. Я збираюся ще раз навідатися на будівництво найближчими днями. З перевіркою, підкреслив Віталій Кличко.