Столична влада продовжує допомагати малозахищеним киянам

Столична влада продовжує допомагати малозахищеним киянам

Київська влада продовжує допомагати малозахищеним киянам.

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн пресконференції.

– Столиця продовжує допомагати малозахищеним киянам. Єдиний координаційний центр КМДА вже зібрав та передав у райони майже 27 300 наборів першої необхідності. Понад 25 тисяч з них уже доставили людям, що потребують допомоги. Також від благодійників центр отримав до свят 3 тисячі пасок. Їх працівники соціальних служб та волонтери доставляють киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах. А одну тисячу передали до інтернатних закладів столиці, – повідомив Кличко.

Він також подякував благодійним і громадським організаціям, представникам соціально-відповідального бізнесу, які долучилися до роботи Центру. І окремо подякував киянам за дотримання обмежувальних умов.

– Також окремо я хочу подякувати киянам, які дотримуються обмежувальних заходів. А інших – закликаю не нехтувати правилами. Це сьогодні дуже важливо! Ми наближаємося до піку захворювання. І від обережності кожного з нас залежить, наскільки великим і тривалим він буде. І відповідно – коли ми зможемо розпочати послаблення обмежень, – підкреслив Кличко.