Як порадувати близьку людину під час карантину в Києві

Як порадувати близьку людину під час карантину в Києві

Карантин – це чудова можливість подумати про тих, хто для вас дійсно небайдужий. А з Flowers.ua ви можете бути поруч з коханими людьми, не дивлячись ні на які обставини, відстані та навіть закриті кордони.

Замовляйте на сайті доставку букетів у Києві прямо до дверей, без ризиків і контактів з оточуючими. У Flowers.ua дотримуються всіх необхідних гігієнічних норм: офісні працівники, флористи та кур’єри оснащені захисними масками, рукавичками, антисептичними засобами. 

Цілодобова підтримка

Букет квітів з доставкою до порогу буде не лише приємним сюрпризом, але й вдалим доповненням до відвертого романтичного зізнання. Тим паче, що компанія Flowers.ua пропонує послугу доставка квітів у Києві за доступними цінами, а замовлення на сайті можна зробити цілодобово. До того ж, ведеться персональний супровід кожного замовлення.

Кур'єрська доставка в будь-яку точку міста та області

Кур'єрська служба компанії робить все можливе, щоб ваше замовлення було виконане оперативно і в точно зазначений термін. Кур'єри онлайн магазину квітів працюють без вихідних і свят і завжди готові передати ваше привітання адресату. Робота завжди злагоджена і оперативна, так що букет потрапить до адресата точно в строк. До речі, кур'єр може вручити букет одержувачу анонімно, якщо ви хочете зберегти свою персону в секреті. Кур'єрська доставка компанії Flowers.ua приступає до роботи вже протягом декількох годин з моменту оплати замовлення. Вартість доставки квітів по Києву більш, ніж прийнятна. Низькі ціни на послуги можна легко пояснити грамотною організацією квіткових майстерень та детально розрахованими логістичними схемами. Не прогавте можливість замовити квіти з доставкою,  ваші емоції передадуть дорогим людям на відстані. 

Широкий вибір найсвіжіших квітів

В асортименті завжди є великий вибір флористичних композицій, сформованих як із популярних сортів квітів (троянд, ірисів, тюльпанів, айстр, півоній), так із рідкісних та екзотичних рослин (альстромерій, хризантем сантіні, еустом тощо). Всі квіти мають найвищу якість. Команда Flowers.ua робить усе можливе, щоб створені букети радували адресата якомога довше. Саме тому не збирають композиції про запас: закупівля рослин здійснюється лише в день доставки. А вже сформована квіткова композиція зберігається в холодильній камері з температурним режимом, розрахованим на збереження товарного виду квітів. Із камери букет потрапляє безпосередньо до кур'єра. Завдяки злагодженій та професійній роботі відділу логістики, замовлення приїжджає до одержувача завжди точно в строк.

Букети з подарунками

М'які іграшки, свіжі фрукти, великі кошики з цукерками, вином, шампанським, кавою, торти в коробці, різнокольорові повітряні кульки, романтичні листівки в декоративній пляшці – все це та багато іншого можна знайти на нашому сайті. Подарунки від Flowers.ua неодмінно сподобаються вашому адресату.

Кімнатні рослини в горщиках

Серед нашого асортименту можна знайти й живі рослини: кротони, шефлери, бамбук, хлорофітуми, бегонії тощо. До кожної позиції живих квітів додається докладний опис з рекомендаціями щодо режиму поливу, освітлення та догляду за рослиною. Це особливо актуально, якщо квітка в горщику не місцевого походження і вимагає особливих умов утримання. Отже, якщо ви не знаєте, як доглядати за орхідеєю, тропічним гібіскусом або мексиканською бокарнеєю, – не біда. 

Залишайтеся вдома, але не забувайте про дорогих вашому серцю людей.