У Києві розкажуть про майбутнє транспорту онлайн

У Києві розкажуть про майбутнє транспорту онлайн

ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» розпочинає курс онлайн лекцій з міськими експертами. І запускає ініціативу #futureNOW, у рамках якої раз на тиждень відбуватимуться лекції з економіки, екології, освіти, інфраструктури міста та інших напрямків. Найкращі спікери поділяться лайфхаками, як зробити життя комфортним за допомогою технологій, спрогнозують економічну модель після пандемії та проконсультують, як не загубитися в новій реальності.

Що буде після карантину? Трафік та поступове введення транспорту, транспортний колапс, розвиток електро- та велоінфраструктури, платні дороги та проїзд через Київ, вплив запуску електронного квитка на формування маршрутів в столиці в 2021 році, майбутнє каршерінгу. Дізнайтеся сьогодні у прямому ефірі разом з Володимиром Шульмейстером, директором інфраструктурних програм в Українському інституті майбутнього, засновником ГО «Інфраструктурна Рада».

Основні тези виступу:

· Зменшення кількості людей – зменшення кількості транспорту на дорогах?
· Карантин «випустив на волю» автомобілістів, навіть тих, які забули про те, що вміють кермувати?
· Каршерінг втратить популярність? Люди більше не готові ділитися своїм майном з незнайомцями?
· Кількість велосипедистів зростає, необхідно розвивати велосипедну інфраструктуру, або ж кількість загиблих велосипедистів збільшиться?
· Дорогі парковки або більше мостів/магістралей у місті?

Ця інформація буде корисною для всіх громадян, які активно пересуваються містом та цікавляться майбутнім транспорту та інфраструктури. Висвітлення основних проблем транспортної системи України та рекомендовані заходи від Володимира Шульмейстера допоможуть зрозуміти, що буде з українськими перевезеннями в зв'язку з карантином та на які зміни очікувати нам у найближчі кілька років.

Коли: 22 квітня о 18:00.
Де: Трансляція відбуватиметься на сторінці заходу.