Допомога без кордонів: з Запоріжжя до Києва привезли дві тисячі Великодніх пасок

Допомога без кордонів: з Запоріжжя до Києва привезли дві тисячі Великодніх пасок

Сьогодні до Києва прибули 2000 Великодніх пасок від благодійного фонду «Соціальні ініціативи Б. Шестопалова та С. Чекальського» з Запоріжжя. Паски виготовлені на виробничих потужностях підприємств HD-Group й доставлені до Єдиного координаційного центру КМДА силами «Нової пошти», які є постійним партнером Центру.

- Україна – це не тільки Київ чи Запоріжжя. І проблеми усюди однакові. Тому, коли до нас звернулися з Єдиного координаційного центру КМДА та запропонували допомогти, ми не гаяли часу. Тільки всі разом ми здатні подолати будь-які лиха. І саме соціально-відповідальний бізнес першим показує приклад такої екстериторіальності, - зазначив Борис Шестопалов, співвласник HD-group та співзасновник БФ «Соціальні ініціативи Б. Шестопалова та С. Чекальського».

Всі 2000 пасок будуть доставлені до Великодня усім киянам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Їх доставлять разом з пакетами продуктів та товарів першої необхідності. До слова, такі пакунки Центр щодня розвозить потребуючим людям. Станом на 17 квітня таких пакетів будо доставлено вже 22 377.

- Така міжрегіональна співпраця у допомозі людям, які зараз знаходиться у групі ризику через пандемію коронавірусу, - яскравий приклад того, що волонтерство та благодійність для українців – це об’єднуючий рух. Допомога не знає меж та кордонів. Запрошуємо всіх долучатися до роботи Єдиного координаційного центру заради допомоги соціально-незахищеним, які зараз так її потребують, - закликав Головний координатор Єдиного координаційного центру Вілен Матвеєв.