Любов і Великдень: тисячу пасок отримали столичні інтернати і будинки престарілих

Любов і Великдень: тисячу пасок отримали столичні інтернати і будинки престарілих

Київські ресторатори провели благодійну акцію разом із Українською Православною Церквою.

Тисячу пасок освятили біля столичного храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці. Їх розподілили між соціальними установами для сиріт і літніх людей.

Участь у розподіленні брав директор Департаменту соціальної політики Києва, глава єдиного координаційного Центру при КМДА Руслан Світло.

За даними Центру інформації УПЦ, освячені подарунки передали до Святошинського і Дарницького інтернатів, геріатричного пансіонату і пансіонату ветеранів праці.

– Українська Православна Церква завжди була і залишається Церквою свого українського народу. За часів бід і випробувань, за часів радості ми завжди з людьми. Напередодні великого свята Пасхи Христової ми б хотіли поділитися цією пасхальною радістю з тими людьми, які не можуть прийти сьогодні до храму, помолитися і розділити пасхальну радість. Тому з благословення Митрополита Онуфрія наша Церква взяла ініціативу замовити в ресторані паски, щоб освятити їх і передати будинкам престарілих та дитячим інтернатам, – сказав єпископ Діонісій.

Частинку своєї душі в справжні кулінарні шедеври вклав ресторан «INK», де пекли паски за стародавнім рецептом. Тисячу пасхальних подарунків приготували два кухарі, які трудились майже дві доби.

– Ми із задоволення прийняли пропозицію випекти тисячу пасок для дітей і будинків престарілих. Згуртувалися всією командою, – розповіла директорка мережі київських ресторанів Ірина Євтух.

До прикраси пасхальних виробів залучилися всі співробітники ресторану: від менеджерів до директора. Головна цінність – у прояві любові і щирих побажаннях добра.

– Дуже приємно, що людьми похилого віку цікавляться, турбуються, проводять такі гуманітарні акції. Це дуже важливо для нас. І наші підопічні, безумовно, оцінять таку турботу, – вважає директор Київського геріатричного пансіонату Євген Кривцов.