Кличко: Лікарня № 6 у Києві продовжує працювати

Кличко: Лікарня № 6 у Києві продовжує працювати

Міська лікарня № 6 продовжує надавати допомогу пацієнтам, які раніше були госпіталізовані в терміновому порядку, зокрема з пневмоніями. Але нових пацієнтів не приймає.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Щодо інформації, яка з’явилася в ЗМІ про нібито закриття міської лікарні № 6. Медзаклад продовжує надавати допомогу пацієнтам, які раніше були госпіталізовані в ургентному порядку. В тому числі, і з пневмоніями. Але нових пацієнтів на сьогодні не приймає. Так, серед медиків, які захворіли за цей час у столиці, є медики з шостої лікарні – 15 медпрацівників. Більшість з них лікуються вдома, під контролем лікарів, – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що в стаціонарах київських лікарень від коронавірусу сьогодні лікуються 19 медичних працівників.

Загалом, на самоізоляції перебувають 179 медиків, які контактували з пацієнтами, хворими на коронавірус. Зокрема, це медпрацівники відділень, де лікувалися пацієнти з пневмоніями, у яких потім виявили COVID-19.

– Нагадаю, зараз всіх киян з діагнозом пневмонія обов’язково тестують на коронавірус. А в усіх медичних закладах, звідки лікарів відправили на самоізоляцію чи лікування, провели протиепідемічні заходи. Та тимчасово призупинили ургентну госпіталізацію в ці медичні заклади. Всі медики, які контактували з хворими, проходять обов’язкове ПЛР- тестування на COVID-19, – додав Віталій Кличко.