Кияни побачать 500 тисяч квітів на Співочому полі

Кияни побачать 500 тисяч квітів на Співочому полі

Побачити килими із тюльпанів, що розквітають на Співочому полі, кияни можуть у соцмережах Facebook або Instagram. Цьогорічна виставка тюльпанів буде без відвідувачів – карантин.

– Завтра, 17 квітня, на Нове Співоче поле очікувалось відкриття десятої, ювілейної виставки тюльпанів. Ще в жовтні було висаджено більше 500 000 цибулин, серед яких: тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, мускарі та багато інших, – зазначають організатори.

Вони вирішили ділитися подарувати киянам свято тюльпанів онлайн. Красу квітучих тюльпанів та інших весняних квітів можна буде побачити не виходячи з дому в відео та фото оглядах.

Тюльпани цвітуть три тижні, тож цей час можна буде насолоджуватися їхніми кольорами, відтінками і формами.

Онлайн-формат передбачає й активності та конкурси.

– Як завжди, ми запланували чимало активностей, хоча цього разу вони будуть в онлайн-режимі. Для нас такий формат незвичний, але цікавий: буде чимало фото, проведемо короткі відео-екскурсії і створимо унікальний 3D-контент. І звісно, будуть конкурси та цікава інформація про виставку та квіти, розповідає керівник компанії Grand Event оператора Печерського ландшафтного парку Денис Погорелко.

Нагадаємо, на Пейзажній алеї розцвіли магнолії і форзиції.