Понад 80 тисяч поляків спостерігали за прибуттям української «Мрії» в аеропорт Варшави

Понад 80 тисяч поляків спостерігали за прибуттям української «Мрії» в аеропорт Варшави

За посадкою Ан-225 «Мрії» в аеропорту Шопена в Варшаві спостерігали онлайн близько 80 тисяч людей.

Про це повідомили на офіційній сторінці компанії «Антонов» у мережі Facebook.

Телевізійні канали, радіо і навіть газети на своїх сторінках у Facebook вели пряму трансляцію. Поляки жартували, що така увага до прибуття літака в аеропорт була тоді, коли прилітав Папа Римський. Сьогодні ж чекали медичний вантаж.

«Мрія» перевезла до Варшави з Китаю рекордний за об’ємом вантаж медичних засобів у рамках боротьби зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19.

– 13 квітня «Мрія» вилетіла з китайського аеропорту Тяньцзінь, де в неї завантажили близько 100 тонн медикаментів, тестів для проведення лабораторних аналізів, медичних масок та інших засобів захисту, загальним об’ємом майже 1000 куб. м. За всю історію авіації такий об’єм вантажу ще ніколи не перевозився всередині вантажного відсіку літака, – пояснили у ДП «Антонов».

Цей рейс на замовлення компанії Chapman Freeborn Airchartering Ltd (Велика Британія) став першим для Ан-225 після технічного обслуговування та модернізації, яку провели фахівці ДП «Антонов».

Нагадаємо, що українській «Мрії» належать понад 250 рекордів у галузі авіації, зокрема перевезення моновантажу вагою 187,6 тонн, а також абсолютний рекорд з вантажопідйомності – 253,8 тонн.

Нагадаємо, Із Києва у Китай: найбільший у світі літак помахав крилами.

Фото ДП «Антонов»