Архівні вистави театрів показують онлайн

Архівні вистави театрів показують онлайн

«Завітати» до театру зараз можна, не виходячи з дому. Шанувальникам пропонують чимало спектаклів на різний смак. 

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка під час карантину відкриває доступ до записів архівних вистав. Цього тижня глядачам покажуть: 


15 квітня «Жона є жона» (2012)
Вистава за п'єсою Антона Чехова «Три сестри». Сюжет синтезував сім ранніх чеховських оповідань і фрагменти з п’єси «Три сестри». Режисером-постановником спектаклю є Валентин Козьменко-Делінде, головні ролі виконують народний артист України Богдан Бенюк та народна артистка України Поліна Лазова.

18 квітня «Кін ІV» (1999)
Драма про історичну особу – геніального англійського актора Кіна стає виразником таланту самих виконавців, їхнього емоційного захоплення життям, професією, а також особистісного відчуття щастя і болю...

Початок вистав о 19:00. Запис доступний на Youtube-каналі протягом 24 годин. 

Театр імені Лесі Українки виклав на Facebook-сторінці виставу «Ревізор» (1999) за Миколою Гоголем. 

Національна опера України імені Т. Г. Шевченка відкриває свої відеоархіви. 

Сьогодні (14 квітня) ввечері запрошують на «Пікову даму» Петра Чайковського. У головних партіях – Валерій Бендеров, Наталія Компанієць, Валентина Кочур.
Вистава розпочнеться о 19:00 на каналі Kyiv Opera.

Львівський театр ім. М. Заньковецької виклав на Youtube-каналі низку вистав, серед яких «Валентин і Валентина»,«Хелемські мудреці» тощо. 

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного щотижня транслює вистави для дітей і дорослих на Youtube-каналі.

Кращі опери та балети глядачі зможуть побачити на YouTube-каналі Львівської Національної Опери щоп’ятниці, суботи та неділі.

Також чимало вистав можна переглянути на каналі OpenTheatre.