Дощ допоміг: оперативна інформація про пожежі під Києвом

Дощ допоміг: оперативна інформація про пожежі під Києвом

Атмосферний фронт приніс до країни дощі та суттєве похолодання – і це позитивно позначилося на ситуації з пожежами у Київській області.

Про це «Вечірньому Києву» розповіла керівник пресслужби ГУ ДСНС у Київській області Вікторія Рубан.

– Місцями був сильний дощ, місцями його не було, у результаті промочилася трав’яна підстилка, тому, можливо, не буде такого розповсюдження вогню у подальшому, – зазначила речниця. 

Вона підкреслила, що осередки пожеж, що були виявлені вчора, 13 квітня, поблизу Прип’яті та міста Чорнобиля, вчора ж і були ліквідовані. Тим не менше, займання все ще тривають на територіях Паришевського, Денисовецького, Котовського лісництв. Тому станом на ранок, 14 квітня, задіяна та ж кількість пожежників і техніки, що й раніше.

– Загальної площі займань рятувальники не рахують, тому що є багато осередків і сильний вітер, який постійно розносить вогонь. Коли виявляється осередки, туди одразу направляється техніка і пожежа ліквідується, – пояснила Вікторія Рубан.

Вона підкреслила, що вчора осередки займань були розташовані всього у декілька десятків кілометрів одне від одного.

Нагадаємо, у Держагентстві з управління зоною відчуження спростували інформацію про те, що масштабна пожежа під Чорнобилем нібито перебралася вже на лівий берег річки Прип’ять.