У Києві вандали палять контейнери зі сміттям

У Києві вандали палять контейнери зі сміттям

У Києві під час карантину зросли обсяги сміття, які викидають мешканці столиці. Факт зафіксували у «Київкомунсервісі». На жаль, останнім часом у районах міста почастішали випадки навмисного підпалу та псування контейнерів для побутових відходів. За період карантину, сталося понад 300 таких випадків.

– Спільними зусиллями КП «Київкомунсервіс» та підприємств-перевізників проводимо заміну контейнерів, на що витрачаються додаткові час, значні матеріальні та людські ресурси, – коментують ситуацію у КП «Київкомунсервіс».– Закликаємо Вас ставитись бережно до майна яке надано в безкоштовне користування (вартість одного контейнеру 4500-8500 грн), дотримуйтесь правил пожежної безпеки при користуванні контейнерами, не викидати легкозаймисті речовини та недопалки. Повідомляйте поліцію про такі випадки.

Щодня у Києві сміття вивозять понад 550 працівників та понад 150 одиниць автотранспорту. Однак зменшився рівень оплати цих  послуг, що дуже ускладнює роботу підприємств, адже їх витрати на дезінфекцію виросли. Про це розповів директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич.

– Заборгованість перед комунальним підприємством «Київкомунсервіс» за вивезення побутових відходів складає близько 140 мільйонів гривень. Рівень оплати знизився більш як на 30%. Ми розуміємо, що вимушений карантин для багатьох спричинив фінансові труднощі. Однак вчасна оплата – це, насамперед, оплата роботи працівників, які щодня перебувають на маршрутах і вивозять зібрані побутові відходи. Це нелегка робота, що супроводжується для робітників низкою ризиків у період пандемії. Крім того, кількість сміття, що продукують кияни зросла: за добу в столиці збирають та вивозять 3-3,5 тисяч тон відходів, – зауважив Ляшкевич.

– Є кілька зручних та швидких способів оплати послуг, що впроваджені на муніципальних сайтах – «Центр комунального сервісу» та «Головний інформаційно-обчислювальний центр», а власники «Картки киянина» - оплачують комунальні послуги без комісії. Також продовжений пільговий період оплати послуги – до 30 числа, сказав Максим Ляшкевич.

Деталі про це та інформація проте, як онлайн оплатити за спожиті послуги доступні за посиланням: https://bit.ly/2XupgUw.