Національна філармонія України транслює концерти

Національна філармонія України транслює концерти

Під час карантину слухаймо разом найцікавіші концерти Національної філармонії України у режимі онлайн трансляцій на її офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Трансляції відбуваються тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди та щосуботи.

15 квітня, у середу, для вас – фрагмент концерту від 10 березня 2017 року, який відбувся в рамках абонементу «Симфонічний вимір». Автором цього проєкту, який триває майже 25 років, є головний диригент академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України Микола Дядюра. Тоді у цьому виконанні звучали «Симфонічні танці» класика ХХ століття Сергія Рахманінова, які й пропонуємо вам нагадати.

18 квітня, у суботу, слухаємо концерт від 9 березня 2017 року, присвячений 203-тій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Традиційно, власне у день народження Шевченка, у Колонному залі імені Миколи Лисенка у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди (художній керівник і головний диригент – Юрій Курач) звучали і поетичні твори, і музичні твори на вірші Шевченка. А ще у цьому концерті брали участь відомі артисти – майстер художнього слова Анатолій Паламаренко та співачка Тетяна Журавель.

Насолоджуйтеся виконанням видатних музикантів сучасності, вишуканою класикою та стежте за анонсами Національної філармонії України на сторінці соціальної мережі Facebook.